İnsan Kaynakları
Mall Logistics Çalışanları Farklıdır!

İK'ya Bakış Açımız

Çalışanlarımızın bu değerlerini keşfetmeleri için gösterdiğimiz yollarda sürekli yanlarında birlikte yürümeyi, gerektiğinde yol gösterici olmayı hedefliyoruz.
Takım arkadaşlarımızla birlikte belirlediğimiz iş hedeflerimiz doğrultusunda, iş sonuçlarındaki somut başarıların oluşmasındaki katkılarının adil, sistemli ve ölçülebilir bir yöntemle değerlendirilmesi ve kişisel gelişim planlarının hazırlanarak eğitimlerle birlikte uygulamaya dönüşmesi gibi dinamiklerle, çalışanlarımızın kariyer gelişimlerini aktif olarak yönetiyoruz.
Yaratıcı ve Sıra dışı bireylerden oluşan; sorumluluk veren ve başarısını paylaşan dinamik bir şirket olarak; heyecanlı ve başarılı bir kariyere ulaşabilmeniz için her zaman yeniliklerle karşılaşabileceğiniz, motivasyonunuzun sürekli en üst düzeyde kalmasını sağlayacak fırsatlar sağlıyoruz.

Kariyerinizle ilgili gerçekleşmeyecek dediğiniz her şey Mall Logistics ile mümkün!

Müşterilerimize giden en iyi hizmette, ürün çeşitliliği ve kalitemizle, ölçülebilir her türlü başarımızla, üstün performanslı bir takımı birlikte yapılandırmak istemekte ve bu doğrultuda takımın her oyuncusunun mesleki ve kişisel başarılarını; profesyonel bir ekip tarafından yönetilen eğitim programları ile desteklemekteyiz.

Mall Logistics ile öğrenemeyeceğiniz hiçbir şey yok!


 
Neden Biz?

Dinamik, Sıra Dışı, Korkusuz ve İddialı takımlarımızı ve takımlarımızı oluşturan bireyleri iyi tanıyor, Sınırları zorlamaları için Sınırsız fırsatlar sunuyor; rutin çalışma saatleri anlayışını unutturarak fikirlerini paylaşma olanakları yaratıyoruz.

Biz hem birer birey, hem de büyük bir takımız...


 
Aranıyor!

Seni bulmamıza yardımcı olur musun?
■ Size başvuru yapmak istiyorum, belki ilerde bana uygun pozisyonlar çıkar diyenler…
■ Şu an hangi pozisyonlar açık, görebilir miyim? Beğenirsem başvururum diyenler…
■ Üniversitedeyim ama deneyim kazanmak istiyorum diyenler…
■ Stajınızı bizimle yapmak isteyenler...

Bilgisayarında kayıtlı word formatındaki özgeçmişinizi bize gönderebilirsiniz!


 


Copyright © 2018 Mall Logistics, Tüm Hakları Saklıdır.

Email: info@malllogistics.com